Futbal

Inter Miláno doma zvíťazil nad SSC Neapol, zranený Hamšík nedohral

Neapol z druhého miesta stráca na lídra Juventus už 9 bodov, Inter je tretí so stratou 5 bodov na SSC.

FC Liverpool zvýšil náskok na čele Premier League na šesť bodov

Liverpoolu zahralo do kariet zaváhanie úradujúceho majstra Manchestru City, ktorý po prehre 1:2 na pôde Leicesteru City klesol na tretie miesto tabuľky za Tottenham Hotspur.

Špalek prispel gólom k ligovému triumfu Brescie nad Cremonese

Bol to pre neho prvý ligový gól v aktuálnom ročníku druhej talianskej ligy. ,aktualizované

L. Modrič a S. Perkovičová sa stali chorvátskymi športovcami roka

Tridsaťtriročný stredopoliar už v tomto roku získal z individuálnych ocenení Zlatú loptu Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA) i Ballon d'Or udeľovanú magazínom France Football.

Real Sociedad San Sebastian prepustil trénera Garitana

Stal sa šiestou trénerskou "obeťou" v La Lige v aktuálnej sezóne.

Novinári podporili kolegov z L'Equipe, ktorých PSG nepustí na tlačovky

Funkcionári úradujúceho majstra Ligue 1 týmto striktným krokom zareagovali na nedávny špekulatívny článok, ktorý vyšiel v spomínanom periodiku.

Arsenal sa stále zaujíma o Banegu, mohol by nahradiť Ramsayho

Argentínsky stredopoliar by tak mohol opäť hrať pod vedením trénera Unaia Emeryho, ktorý ho koučoval v jeho súčasnom tíme FC Sevilla a tiež vo Valencii.

Peter Schmeichel by sa chcel stať riaditeľom Manchestru United

Schmaichel chytal za klub z Old Trafford v rokoch 1991-1999.

Kovačič je v Chelsea spokojný:Viem si predstaviť, že tu ostanem dlhšie

Chorvátsky stredopoliar je v tíme trénera Maurizia Sarriho na hosťovaní do konca sezóny z Realu Madrid.

AC Miláno sa odvolá na CAS pre trest za porušenie finančnej fair play

Európska futbalová únia (UEFA) udelila talianskemu klubu pokutu vo výške 12 miliónov eur.

Mbappe sa stal francúzskym Futbalistom roka

K. Mbappe získal v uplynulej sezóne s PSG treble, keď sa radoval z trofejí v Ligue 1, Francúzskom pohári i ligovom pohári.

Podľa Beniteza bude zázrak, ak bude Newcastle v prvej polovici tabuľky

Hráčom Newcastlu aj so slovenským reprezentačným brankárom Martinom Dúbravkom patrí po 18. kole 15. priečka tabuľky.

Klopp chce s Liverpoolom získať úspech, až potom bude riešiť budúcnosť

Klopp podpísal zmluvu s "The Reds" v júli 2016, predĺžil ju pred deviatimi mesiacmi. Platnosť má do roku 2022.

Lucas Hernandez v januári neprestúpi z Atletica do Bayernu Mníchov

Bayern údajne ponúkal za dvadsaťdvaročného obrancu 80 miliónov eur.

Solskjaera čaká domáca premiéra: Nemyslím si, že to bude jednoduché

Kouč, ktorého dočasne poverili vedením mužstva, prežíva pred duelom proti Huddersfieldu pochopiteľnú nervozitu.

Futbalisti Fenerbahce Istanbul remizovali na pôde Antalyasporu

Kapitán slovenskej reprezentácie Martin Škrtel odohral za hostí celý zápas.

Defoe dostal medailu za víťazstvo v anglickom Ligovom pohári 2008

Z trofeje sa radoval Tottenham Hotspur, Defoe skóroval vo štvrťfinále, no necelý mesiac pred finále prestúpil do Portsmouthu.

Arsenal bude minimálne šesť týždňov bez Mchitarjana

Dvadsaťdeväťročný stredopoliar prestúpil do Arsenalu v januári z Manchestru United výmenou za Čiľana Alexisa Sancheza.

SMUTNÁ SPRÁVA: Zomrela FUTBALOVÁ LEGENDA J. Adamec

Adamec debutoval v najvyššej československej súťaži pod vedením trénera Antona Malatinského ako 17-ročný v marci 1959. ,aktualizované

Pochettino ešte nepovažuje Tottenham za kandidáta na titul

Jeho zverenci triumfovali v nedeľnom stretnutí 18. kola na štadióne Evertonu 6:2, figurujú na treťom mieste s dvojbodovým odstupom na Manchester City a mankom šesť bodov na vedúci FC Liverpool.

Mainz uhral v Hoffenheime remízu

Skóre otvoril v 11. minúte Kerem Demirbay, no už o päť minút neskôr vyrovnal za hostí Jean-Philippe Mateta.

Tottenham vyhral nad Evertonom v 18. kole Premier League

Pre Spurs to bola už štvrtá výhra v rade a upevnili si vďaka nej tretiu priečku v tabuľke.

Frank de Boer sa stal novým trénerom Atlanty

Na poste vystriedal Gerarda Martina a s tímom podpísal viacročný kontrakt, informoval portál BBC. Martino po zisku titulu skončil a údajne by mal zamieriť na lavičku mexickej reprezentácie.

Matúš Bero získal pre svoj tím v holandskej lige remízový bod

V popoludňajšom zápase De Graafschap - Vitesse Arnhem vyrovnal v 65. minúte.

CD Leganes remízovalo so Sevillou

FC Sevilla celý druhý polčas hrala oslabená o vylúčeného hráča.

Inter Miláno suspendoval Nainggolana z disciplinárnych dôvodov

Tridsaťročný Belgičan viackrát meškal na tréning. Okrem suspendácie dostal aj finančnú pokutu.

K víťazstvu Anorthosisu prispel dvoma gólmi Ďuriš

V zápase cyperskej ligy v nedeľu bodoval slovenský útočník Michal Ďuriš.

Bero gólom v 65. minúte zachránil Arnhemu bod za remízu

V popoludňajšom zápase De Graafschap - Vitesse Arnhem zachránil hosťom remízový bod slovenský stredopoliar Matúš Bero, keď v 65. minúte vyrovnal na konečných 2:2.

Valencia si poradila s Huescou

Víťazný gól strelil v tretej minúte nadstaveného času Piccini.

Škriniar je v jedenástke najlepších debutujúcich hráčov do 24 rokov

Spolu so slovenským stopérom sú v najlepšej jedenástke brankár Odisseas Vlachodimos, obrancovia Matthijs de Ligt, Andy Robertson a ďalší.

Solskjaer chváli po úspešnom debute hráčov

Štyridsaťpäťročný dočasný nórsky kormidelník absolvoval svoju trénerskú premiéru vo farbách Manchestru United na štadióne, kde pôsobil v úlohe kormidelníka pred štyrmi rokmi.

Herrlich skončil na lavičke Bayeru Leverkusen

Novým koučom farmaceutov sa 4. januára stane Peter Bosz.

Biely balet dosiahol hetrik na MS klubov

Prvý presný zásah v drese Realu zaznamenal talentovaný stredopoliar Marcos Llorente, ktorý počas celého zápasu hýril aktivitou.

Messi zariadil triumf Barcelony nad Celtou

V drese Celty odohral celý zápas slovenský obranca Mazáň. Do druhého polčasu nastúpil aj uzdravený stredopoliar Stanislav Lobotka, ktorý pre zranenie členka nútene pauzoval od začiatku novembra.

Neapol vyhral, ale Hamšík má žltú kartu

Neapol je v tabuľke druhý, na obhajcu Juventus Turín stráca 5 bodov.,aktualizované

Aspas si zranil stehenný sval, Celte Vigo bude chýbať štyri týždne

Pre galícijský tím, v ktorom pôsobia aj slovenskí reprezentanti Stanislav Lobotka s Róbertom Mazáňom, je to citeľné oslabenie.

Zápas portugalskej ligy bol dnes úspešný aj pre Santa Claru

Na trávniku domácej Vitórie Setúbal hral v drese Santa Clara do 69. minúty slovenský stredopoliar Martin Chrien.

M. Dúbravka s čistým kontom, majster padol doma s Crystal Palace

Obhajca titulu Manchester City doma nečakane padol s Crystal Palace 2:3 a utrpel druhú prehru v sezóne. ,aktualizované

Duda s Pekaríkom nezabránili prehre Herthy v Leverkusene

Za hostí odohral celý zápas slovenský stredopoliar Ondrej Duda, jeho krajan a spoluhráč Peter Pekarík nastúpil v 54. minúte.,aktualizované

V španielskej La Lige sa predviedol Mazáň

Majster FC Barcelona doma zdolal Celtu Vigo. Za hostí odohral celý zápas slovenský obranca Róbert Mazáň.