Presná diagnóza zranenia 27-ročného krídelníka by mala byť známa v priebehu týždňa.

Trenčanom meškal let, už myslia len na odvetu

Fortunaligisti stihli v holandskom prístavnom meste oficiálny predzápasový tréning v plánovanom termíne 19.00 h. K dispozícii im však zostalo menej času na oddych.

Slovan chce byť vo Viedni nebezpečný a využiť slabiny Rapidu

V tejto chvíli je otázny štart brankárskej jednotky Michala Šullu, ktorého trápia problémy s kolenom.

Slovan žiada Rapid o ďalšie vstupenky na zápas vo Viedni

Slovanisti žiadali minimálne 1500 vstupeniek, no Rakúšania ich poskytli o päťsto menej s odvolaním sa na rozhodnutie miestnej polície.

Messi požiadal trénera reprezentácie o prestávku

Messi telefonicky oznámil, že nebude k dispozícii pre septembrové prípravné zápasy s Guatemalou a Kolumbiou.

Pád mosta v Janove prežil bez zranenia bývalý brankár Capello

Niekdajší hráč Cagliari sa v okamihu tragédie, pri ktorej prišlo o život najmenej 42 ľudí, nachádzal priamo v strede mosta.

Stredopoliar Matúš Bero je nadšený z prestupu do Holandska

Na otázku, či môže Arnhem získať majstrovský titul, odpovedal 22-ročný Bero presvedčivo.

Tréner Lipska poprel informácie o prestupe Rudyho

V utorok nemecké médiá informovali, že defenzívny stredopoliar prichádza do Lipska za 15 miliónov eur.

V reprezentácii Chorvátska končí ďalší hráč

Rozhodol sa tak podľa vlastných slov už pred štartom MS.

Brat Paula Pogbu neuspel na skúške v 3. nemeckej lige. Pre nadváhu

Brat opory Manchestru United absolvoval testy začiatkom týždňa.

Finále Pohára osloboditeľov aj Copa Sudamericana sa budú hrať po novom

V roku 2019 sa finále Copa Libertadores uskutoční v čílskom Santiagu, resp. finálový zápas Copa Sudamericana 2019 sa rozhodne v peruánskej Lime.

Zaha predĺžil zmluvu s Crystal Palace až do roku 2023

V prvom kole nového ligového ročníka pomohol jedným gólom k triumfu 2:0 na ihrisku Fulhamu.

Trenčín v odvete v Holandsku sa stal nečakane favoritom na postup

Moniz napriek všetkému, čo hovorí v prospech fortunaligistu, upozornil, že ešte nie je hotovo.,aktualizované

Šéf Slavie Tvrdík po vyradení Kyjevom zúril a kritizoval UEFA

Podľa českých médií rozhodcovia v odvete Slaviu, za ktorú odohral celý zápas Stoch a videl ŽK, výrazne poškodili.

Norbert Gyömbér prestúpil z AS Rím do druholigovej Perugie

V AS ale veľa šancí nedostával, odohral iba šesť stretnutí a väčšinu času strávil na hosťovaní.

Látala vypadnutie po predĺžení veľmi sklamalo: Musíme ísť ďalej

Trnava zabojuje o skupinu Európskej ligy UEFA, na budúci týždeň sa stretne s postupujúcim z dvojice Olimpija Ľubľana - HJK Helsinki.

Sklamaný Bakoš po vypadnutí s Crvenou Zvezdou: Zabojujeme o EL

Po vypadnutí na ňom bolo vidieť známky sklamania a smútku, ale aj odhodlanie zabojovať o dosiahnutie nových cieľov.

LIGA MAJSTROV: Trnava prehrala s Belehradom, Látal: Obrovské sklamanie

Trnava prehrala s Belehradom, Godál: Vydali sme maximum

O postupe srbského majstra rozhodol víťazným gólom v 98. minúte Nemanja Radonjič. ,aktualizované