Futbal

Počas zápasu DAC - Slovan nedošlo k narušeniu verejného poriadku

Okresné riaditeľstvo PZ v D. Strede prijalo viaceré bezpečnostné opatrenia, pri ktorých vypomáhali policajti nielen z Trnavského kraja, ale aj z Bratislavského, Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja.

FC Barcelona a Real Madrid s najlepšou prácou s mládežou na svete

Barcelončania prostredníctvom svojej akadémie vychovali 69 hráčov pôsobiacich v 55 rôznych tímoch. Cez Real prešlo tiež 69 futbalistov, ktorí nazbierali celkovú minutáž 304-tisíc minút v 44 kluboch.

Hamšík bude aj v Číne hrávať so 17-kou, absolvoval už prvý tréning

Okolo prestupu bývalého kapitána SSC Neapol bolo v uplynulých týždňoch rušno. ,aktualizované

Boateng pre črevnú virózu necestoval s Bayernom do Liverpoolu

Bayernu bude v súboji s finalistom uplynulého ročníka súťaže k dispozícii francúzsky krídelník Franck Ribery, ktorého manželka v nedeľu priviedla na svet ich piateho potomka.

Kouč Slavie po prehre s Plzňou: Nepomohol by nám ani Kane

Trénerovi Slavie Jindřichovi Trpišovskému nevyšiel ťah s nasadením nigérijského útočníka Petra Olayinku, ktorý dostal prednosť pred Milanom Škodom, ale nepresadil sa.

LIGA MAJSTROV: Klopp tvrdí, že šláger Liverpool - Bayern nemá favorita

Obom päťnásobným víťazom európskej klubovej súťaže číslo jeden Liverpoolu i Bayernu budú chýbať dôležití hráči.

Mourinho by v budúcnosti rád trénoval vo Francúzsku

Som pokojný a trpezlivo čakám, kým príde nejaká nová pracovná príležitosť, citovala agentúra AFP slová Mourinha.

Real Madrid prehral v zápase 24. kola španielskej La Ligy s Gironou

Madridčania tak nenatiahli osemzápasovú sériu bez prehry vo všetkých súťažiach.

Neapol nedokázal streliť gól FC Turín, získal iba bod po remíze

Milánsky Inter v zostave so slovenským stopérom Milanom Škriniarom si upevnil tretie miesto v tabuľke po víťazstve 2:1 nad Sampdoriou Janov.

Futbalista Ramos dostal rekordnú dvadsiatu červenú kartu v La Lige

Tridsaťdvaročný Ramos musel predčasne opustiť ihrisko v 90. minúte stretnutia po druhom žltom napomínaní.

Girona šokovala Real. Veľká škoda, zhodnotil prehru tréner Solari

Girona vyhrala v lige prvýkrát od novembra. Na San Bernabeu sa jej po zmene strán podarila dokonalá senzácia.

Messi prekonal 30-gólovú hranicu aj v jedenástej sezóne v sérii

Vedúca Barcelona má na čele tabuľky sedembodový náskok pred druhým Atleticom.

Pizarro lišiackou strelou skóroval za Brémy a postaral sa o rekord

Jeho gól potešil trénera Brém Floriana Klofeldta, ktorý je o štyri roky mladší ako jeho peruánsky zverenec.

Kucka skóroval pri prehre Parmy, Atalanta podľahla AC Miláno

V 40. minúte sa presadil presnou hlavičkou z približne desiatich metrov.

Futbalista Pizarro sa stal najstarším strelcom bundesligovej histórie

Peruánsky útočník prekonal rekord bývalého stredopoliara Werderu Brémy Miroslava Votavu, ktorý v roku 1996 skóroval vo veku 40 rokov a 121 dní.

Michalovce v 19. kole FL porazili Sereď, Nitra prehrala s Podbrezovou

Víťazstvo si pripísal aj Ružomberok.,aktualizované

Fortunaliga: Slovan vedie už o 11 bodov

V šlágri 19. kola vyhrali futbalisti Slovanu na ihrisku FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:0, keď jediný gól zápasu strelil v 79. minúte z pokutového kopu Andraž Šporar.

Žena futbalistu Maura Icardiho terčom útoku, jej auto zasiahol kameň

Incident sa stal po odobratí kapitánskej pásky Icardimu pred stredajším úvodným zápasom šesťnásťfinále Európskej ligy na pôde Rapitu Viedeň.

Jar sa začne šlágrom DAC - Slovan, sľubuje aj tuhý boj o záchranu

Pozornosť pred prvým jarným kolom sa sústredí aj do Žiliny, kde MŠK privíta majstrovskú Trnavu.