Piatok 3. máj 2024Meniny má Galina

Senica vypadla s treťoligistom, Trenčín do 4. kola Slovnaft cupu

Trenčania Samuel Kalu Ojim (vľavo), Filip Halgoš (uprostred) a Uche Innocent Nwofor sa tešia po góle v zápase 3. kola Slovenského pohára Slovnaft Cup-u MŠK Púchov - AS Trenčín, 21. septembra 2016 v Púchove. Foto: TASR/Radovan Stoklasa

Senica je prvým klubom z najvyššej súťaže, ktorý skončil v aktuálnom ročníku Slovenského pohára.

Bratislava 21. septembra (TASR) - Futbalisti obhajcu trofeje AS Trenčín postúpili do štvrtého kola Slovnaft Cupu 2016/2017. V stredajšom stretnutí tretieho kola uspeli na ihrisku MŠK Púchov 3:0. V šestnásťfinále ich vyzve Thermál Veľký Meder, ktorý po remíze 0:0 vyradil Fomat Martin 3:1 v rozstrele z 11 m.

Tretie kolo uzavrel duel treťoligového Družstevníka Veľké Ludince s fortunaligovou Senicou, ktorý po 90 minútach skončil 1:1. Rozhodnúť tak musel rozstrel z 11 m, ktorý Senica nezvládla, prehrala ho 3:5 a je prvým klubom z najvyššej súťaže, ktorý skončil v aktuálnom 48. ročníku SP.

3. kolo SP - Slovnaft Cupu 2016/2017:

MŠK Púchov - AS Trenčín 0:3 (0:1)

ŠK 1923 Gabčíkovo - FK Slovan Duslo Šaľa 1:2 (0:0)

MŠK Thermál Veľký Meder - MŠK Fomat Martin 0:0, 3:1 rozstrel z 11 m

TJ Družstevník Veľké Ludince - FK Senica 1:1 (1:0), 5:3 rozstrel z 11 m
.

Fanúšikovia Púchova v zápase 3. kola Slovenského pohára Slovnaft Cup-u MŠK Púchov - AS Trenčín, 21. septembra 2016 v Púchove.

Bezpečnostná služba zasahuje proti fanúšikom Púchova, ktorí sa v polčasovej prestávke pokúsili napadnúť fanúšikov Trenčína v sektore hostí v zápase 3. kola Slovenského pohára Slovnaft Cup-u MŠK Púchov - AS Trenčín, 21. septembra 2016 v Púchove.

Tréner AS Trenčín Martin Ševela (vpravo) blahoželá ku gólu hráčovi Filipovi Halgošovi v zápase 3. kola Slovenského pohára Slovnaft Cup-u MŠK Púchov - AS Trenčín, 21. septembra 2016 v Púchove.