Streda 24. apríl 2024Meniny má Juraj

Real Madrid v príprave prehral s AC Miláno 2:4

Hráč Realu Madrid Gareth Bale (druhý vľavo) sa raduje s Cristaianom Ronaldoma ďalšími spoluhráčmi Foto: TASR/AP

Najbližšie sa Real predstaví v nedeľu 4. januára na pôde Valencie, kde môže natiahnuť víťaznú šnúru v súťažných dueloch na číslo 23.

Dubaj 30. decembra (TASR) - Futbalisti Realu Madrid prehrali v utorňajšom prípravnom zápase v Dubaji s AC Miláno 2:4.

Zverenci trénera Carla Ancelottiho utrpeli prvú prehru od 13. septembra, keď v súboji španielskej Primera division podľahli mestskému rivalovi Atleticu 1:2. Najbližšie sa Real predstaví v nedeľu 4. januára na pôde Valencie, kde môže natiahnuť víťaznú šnúru v súťažných dueloch na číslo 23.

V drese "bieleho baletu" sa predstavili všetci stabilní hráči A-tímu vrátane najlepšieho futbalistu sveta Cristiana Ronalda, ktorý v 35. minúte odpovedal na presné zásahy Jeremyho Meneza a Stephana El Shaarawyho. Po prestávke však "rossoneri" viedli už 4:1, keď ďalšie góly pridali El Shaarawy a Giampaolo Pazzini. Prehru úradujúceho víťaza Ligy majstrov zmiernil v 84. minúte z jedenástky Karim Benzema.

sumár - prípravný zápas (Dubaj):

Real Madrid - AC Miláno
2:4 (1:2)

Góly: 35. Ronaldo, 84. Benzema (z 11 m) - 24. Menez, 31. a 49. El Shaarawy, 73. Pazzini