Utorok 30. apríl 2024Meniny má Anastázia

Trénera Kompanyho z FC Burnley obvinili z nešportového správania

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Kompany pri postrannej čiare vypenil na hlavného rozhodcu Darrena Englanda, ktorý v 40. minúte nariadil v prospech Chelsea pokutový kop a po druhej žltej karte vylúčil obrancu hostí Lorenza Assignona.

Londýn 3. apríla (TASR) - Belgického trénera Vincenta Kompanyho z FC Burnley obvinila Anglická futbalová asociácia z nešportového spávania sa v zápase Premier League na pôde FC Chelsea (2:2). Informovala o tom agentúra DPA.

Kompany pri postrannej čiare vypenil na hlavného rozhodcu Darrena Englanda, ktorý v 40. minúte nariadil v prospech Chelsea pokutový kop a po druhej žltej karte vylúčil obrancu hostí Lorenza Assignona. Kouč Burnley následne podrobil kritike všetkých rozhodcov duelu, ktorí podľa jeho slov nebolo dosť dobrí na to, aby viedli zápas najvyššej anglickej súťaže.