Pondelok 6. máj 2024Meniny má Hermína

Futbalistky SR prehrali na turnaji na Cypre aj s Nigériou

Ilustračná fotografia. Foto: TASR

Zverenky trénera Petra Kopúňa odštartovali svoje účinkovanie na podujatí stredajšou hladkou prehrou 0:3 s Belgičankami.

Larnaca 1. marca (TASR) - Slovenské futbalistky prehrali aj vo svojom druhom zápase na medzinárodnom turnaji na Cypre. V piatkovom dueli s Nigériou síce dokázali v druhom polčase zmazať trojgólové manko, napokon však podľahli súperkám 3:4.

Úvodné dejstvo patrilo jednoznačne Nigérijčankám. V dramatickom druhom polčase mohli Slovenky v nadstavenom čase dokonca vyrovnať, tretiu jedenástku v zápase však nepremenili.

Zverenky trénera Petra Kopúňa odštartovali svoje účinkovanie na podujatí stredajšou hladkou prehrou 0:3 s Belgičankami. Najbližšie sa stretnú s Rakúskom (4. marca) a 6. marca ich čaká súboj o konečné umiestnenie.