Streda 24. apríl 2024Meniny má Juraj

Mak pri streleckej chuti, skóroval aj pri víťazstve PAOK nad Volosom

Róbert Mak Foto: TASR/Milan Kapusta

Dvadsaťtriročný krídelník v 80. minúte premenil pokutový kop a spečatil tak triumf domácich.

Atény 13. septembra (TASR) - Slovenský futbalový reprezentant Róbert Mak sa strelecky presadil v 3. kole najvyššej gréckej súťaže, keď sa gólom podieľal na sobotňajšej výhre PAOK Solún nad Niki Volos. Dvadsaťtriročný krídelník v 80. minúte premenil pokutový kop a spečatil tak triumf domácich 3:0.

Mak je pri veľkej streleckej chuti. V pondelok svojím gólom v Kyjeve zariadil triumf slovenskej reprezentácie v úvodnom zápase kvalifikácie EURO 2016 nad domácou Ukrajinou (1:0). Pred dvoma týždňami pomohol presným zásahom zasa k postupu PAOK do skupinovej fázy Európskej ligy UEFA a o tri dni neskôr si otvoril strelecký účet aj v gréckej lige, keď skóroval pri víťazstve 4:0 na ihrisku Plataniasu.