Futbal

Neapol s Hamšíkom v zostave vyhral na ihrisku FC Turín

Neapolčania sa dostali na druhú priečku tabuľky s dvanástimi bodmi.,aktualizované

FL: DAC 1904 Dunajská Streda vyhrala nad Spartakom Trnava

Už v 8. minúte otvoril skóre zápasu domáci celok, keď po prihrávke Davisa chyboval obranca Hladík, lopta sa dostala k Didkovičovi, ktorý pred Rusovom nezaváhal.

Interu Miláno uznali až tretí gól, Škriniar dostal vysoké známky

Milánčania vyhrali na ihrisku Sampdorie 1:0 a nadzviazali na utorňajší triumf v Lige majstrov proti Tottenhamu.

Bayern nezastavil ani vicemajster, Rodriguez skóroval pri návrate

Mníchovčania si poradili postupne s Hoffenheimom, Stuttgartom, Leverkusenom a Schalke a naštartoval sa za obhajobou titulu.

Realu pomohol VAR, o jeho výhre nad Espanyolom rozhodol Asensio

Asensio po výbornej nahrávke Luku Modriča trafil ľavačkou opačný roh brány, ale čiarový rozhodca signalizoval ofsajd.

JE VO FORME: Duda je najlepší strelec Bundesligy, prepísal štatistiky

Svoj štvrtý presný zásah zaznamenal v sobotňajšom zápase 4. kola proti Borusii Mönchengladbach, keď v 73. minúte ľavačkou spečatil víťazstvo svojho tímu 4:2.

Weissov gól z pokutového kopu nezabránil prehre Al-Gharafy

Pre slovenského futbalistu, ktorý odohral celý zápas, to bol štvrtý presný zásah v šiestom ligovom stretnutí v prebiehajúcom ročníku.

FL: MŠK Žilina hladko pokorila FK Senica

Od začiatku to bol súboj žilinskej ofenzívy so senickým obranným blokom.,aktualizované

FL: MFK Ružomberok zvíťazil nad FK Podbrezová

Domáci futbalisti MFK Ružomberok vstúpili do zápasu aktívne a súpera od začiatku dostali pod tlak. Hostia sa len sem – tam dostali pred bránu MFK.

Dúbravka vychytal čisté konto, Newcastle remizoval s Crystal Palace

Slovenský brankár Martin Dúbravka odchytal celý zápas.,aktualizované

Duda pomohol gólom k výhre Herthy Berlín nad Mönchengladbachom

Na výhre domácich sa podieľal aj slovenský stredopoliar Ondrej Duda, ktorý v 73. minúte strelil štvrtý gól svojho tímu.,aktualizované

Alex Ferguson sa prvýkrát od operácie mozgu vrátil na Old Trafford

Sedemdesiatšesťročný kouč sledoval z čestnej lóže zápas Manchestru United proti Wolverhamptonu v Premier League.

Tomáš MEDVEĎ: Pracujem na tom, aby legendy nevymizli z našich hláv

Bývalý futbalista T. Medveď sa nedávno stal riaditeľom Klubu ligových kanonierov. Aké má s ním plány a ako si spomína na svoju úspešnú kariéru, porozprával v TABLET.TV.

Španielska federácia zamietla žiadosť ligy odohrať zápas v Miami

Podľa nej vedenie ligy dostatočne nepreukázalo, že zápas v USA je v súlade so španielskymi i medzinárodnými normami, a že nepoškodí zvyšných 18 účastníkov a fanúšikov Girony a Barcelony.,aktualizované

V nominácii Brazílie sú traja nováčikovia, vracia sa Gabriel Jesus

V nominácii chýba krídelník Juventusu Douglas Costa, ktorý sa po suspendácii v talianskej lige za opľutie súpera navyše zranil.

Tabarez predĺžil trénerskú zmluvu na lavičke Uruguaja o štyri roky

Sedemdesiatjedenročný renomovaný tréner povedie zverencov už v štvrtom kvalifikačnom cykle MS za sebou, celkovo piatom.

Douglas Costa z Juventusu má problémy: K dištancu sa pridalo zranenie

Po štvorzápasovom dištanci za opľutie protihráča v stretnutí najvyššej súťaže so Sassuolom si v týždni privodil aj zranenie členka a stehenného svalu.

EL: Jablonec siahal v Rennes na bod, Rada: Platíme nováčikovskú daň

O tom, že hostia odídu z Bretónska s prázdnymi rukami, rozhodla premenená jedenástka Hatema Ben Arfu v nadstavenom čase.