Fortunaliga

Slovan doma nebodoval, prehral s Dunajskou Stredou

Gólom v 3. minúte o tom rozhodol stredopoliar hostí Peter Štepanovský. ,aktualizované

Piaček dával malú domov, keď brankár Volešák sa snažil loptu odkopnúť, ale nepochopiteľne ju ´zluftoval´ a tá prešla po zemi do prázdnej žilinskej brány. ,aktualizované

Futbalista Žiliny Jakub Paur absolvoval menšiu operáciu srdca

Paur mal nepravidelný srdcový rytmus, čo sa počas väčšej fyzickej záťaže prejavovalo vyššou tepovou frekvenciou. ,aktualizované

Košice zdolali Myjavu, Podbrezová si poradila so Senicou

V zápase Ružomberka a Banskej Bystrice sa body delili po remíze 1:1

AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce 2:0 v 22. kole Fortuna ligy

AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce 2:0 (1:0),aktualizované

Srbský brankár Nikolič sa vrátil do Ružomberka

Nikolič už pod Čebraťom odchytal sezónu 2013/2014, potom si hľadal nové pôsobisko.

Futbalistu roka vyhlásia v Žiline, v menoslove aj jeden z Fortuna ligy

Medzi desiatimi kandidátmi na víťaza ankety figurujú v absolútnej väčšine legionári, jedinou výnimkou z domácej Fortuna ligy je Viktor Pečovský z MŠK Žilina.

V derby zápase Slovan-Trnava si tradiční rivali body podelili

Velkí súperi sa stretli v dohrávke 14. kola Fortuna ligy.,aktualizované

Milinkovič pokračuje v Slovane, dohodol sa na novej zmluve

Milinkovič prišiel do Slovana začiatkom roka 2011 z MFK Košice.

Šéf Podolák reagoval na otvorený list vlastných hráčov MFK Košice

Predmetom listu boli meškajúce výplaty, ktoré niektorí hráči nevideli údajne šesť, či sedem mesiacov.

Ševela i Guľa sa zhodli,že šláger splnil očakávania a liga je otvorená

Pod Dubňom sa podľa slov oboch trénerov, domáceho Adriána Guľu i hosťujúceho Martina Ševelu, hral nadštandardný ligový zápas.

Žilina doma remizovala s Trenčínom

"Sošoni" tak majú pred Trenčínom stále trojbodový náskok.,aktualizované

Ružomberok porazil Myjavu, Slovan zvíťazil v Zlatých Moravciach

Dnes sa odohrali tri stretnutia Fortuna ligy.,aktualizované

Senica zdolala Košice, Banská Bystrica uhrala s Trnavou remízu

Senica zvíťazili v piatkovom stretnutí 21. kola Fortuna ligy na domácom ihrisku nad MFK Košice 3:1 a upevnili si tretiu priečku v tabuľke. ,aktualizované

Košickí futbalisti napísali otvorený list o zlej finančnej situácii

Niektorí hráči, ktorí bývajú v podnájmoch, boli upozornení, že budú vysťahovaní, ak neuhradia dlžné mesiace.

Košičan Bukata po operácii achilovky predčasne ukončil sezónu

Futbalový stredopoliar Martin Bukata z MFK Košice sa v stredu v Prešove podrobil operačnému zákroku.

Dunajská Streda doma remizovala so Zlatými Moravcami

DAC od začiatku nepúšťal hostí k lopte.,aktualizované

Košice remizovali s Podbrezovou, Bystrica prehrala v Trenčíne

Futbalová extraliga pokračovala dnes zápasmi 20. kola.,aktualizované

Brankár Polaček na hosťovanie do Dunajskej Stredy

Súčasťou dohody so Slovanom Bratislava je aj následná dva a polročná opcia.

Guľu teší výhra na horúcej pôde. Chovanec tvrdí, že góly sme darovali

Prvý polčas výborný výkon plný šancí, no mizerná produktivita na strane Slovana, v druhom polčase strelecká pohotovosť lídra ligy MŠK Žilina.

Šláger úvodného jarného kola skončil výhrou Žiliny

Futbalisti slovenského majstra Slovana Bratislava prehrali v piatkovej ouvertúre jarnej časti Fortuna liga 2014/2015 na Pasienkoch s MŠK Žilina 0:2. ,aktualizované

Košičania sa chcú udržať v strede tabuľky, výplaty naďalej chýbajú

K tímu sa pripojí i macedónsky brankár Darko Tofiloski, ktorému nevyšiel angažmán vo francúzskom Tours.

Trnavčania chcú zaútočiť na účasť v Európskej lige a dostavať štadión

Šiesty tím po jesennej časti chce zabojovať o účasť v budúcom ročníku Európskej ligy a finišovať s výstavbou nového štadióna.

Vo ViOne nezostal kameň na kameni, jarným cieľom je záchrana

Futbalisti Zlatých Moraviec namiesto prípravy výlučne v domácich podmienkach prvýkrát vo svojej histórii absolvovali dvojtýždňové sústredenie v Turecku.

Trenčania chcú na jar zabojovať o historicky prvý majstrovský titul

Jesenný vicemajster stráca na vedúcu Žilinu tri body a vedenie tímu spod hradu Matúša Čáka má len tie najvyššie ambície.

Žilinčania o titule nahlas nehovoria, ale pre jeho zisk urobia maximum

Žilinčania si vďaka veľmi dobrým výkonom v jesennej časti vybojovali pozíciu, ktorá ich predurčuje útočiť na titul.

V Liptove záchranársky cieľ definovaný, Galád: Začíname z bodu nula

Na stredajšej tlačovej konferencii túto tézu unisono zdôraznili zástupcovia po jeseni predposledného mužstva tabuľky.

Pod Urpínom rezonuje slovíčko záchrana, Dukla sa však nevzdáva

Vojaci chcú do jarných bojov vstúpiť odhodlane.

Spartak Trnava angažoval Mareka Hlinku z Dukly Praha

Defenzívny stredopoliar, ktorý v minulosti obliekal dres Banskej Bystrice a na konte má aj jedenásť štartov za reprezentáciu do 21 rokov.

V Senici na jar veľké zmeny, Kostelník: Chceme zbierať body

Zo Záhoria odišli prezident Viktor Blažek, tréneri Pavel Hapal aj Oto Brunegraf či hráčska klubová ikona Juraj Piroska.

Dunajská Streda na jar s ambíciou dostať sa medzi šesť najlepších

Prispieť by k tomu mali aj nové tváre, ktoré sa tímu zo Žitného ostrova upísali počas zimnej prestávky.

Nováčik z Podbrezovej je pred jarou plný odhodlania. Napriek otrasom

Udalosťou zimy bola zmena na trénerskom poste.

Slovanisti do jarnej časti s obmeneným kádrom, chcú vyhrať ligu

Tím úradujúceho majstra opustili počas zimnej prestávky dvanásti hráči, opačným smerom prišla polovica.

Trnava záver sezóny odohrá na štadióne ViOn-u Zlaté Moravce

Posledným jarným duelom na Štadióne Antona Malatinského má byť zápas 25. kola so Slovanom Bratislava (11. apríla o 14.30).