Fortunaliga

FL: Michalovce zvíťazili nad Dunajskou Stredou

O konečnom výsledku rozhodla 85. minúta, keď sa po michalovskej kontre dostal k lopte Peter Kolesár a zoči-voči Jedličkovi nezaváhal. ,aktualizované

FL: FC Nitra prehrala s MŠK Žilina

Nitra sa v druhom polčase snažila niečo s výsledkom urobiť, ale Žilina si situáciu kontrolovala.,aktualizované

FL: Železiarne Podbrezová podľahli Slovanu Bratislava

Dvojgólové vedenie si už tabuľkový líder bez problémov ustrážil a domácich do vážnejšej akcie nepustil. ,aktualizované

FL: MFK Ružomberok zdolal AS Trenčín

Aj po zmene strán boli domáci futbalisti nositeľmi väčšej aktivity, ale už aj Trenčania boli vpredu odvážnejší.,aktualizované

FORTUNALIGA: Šporar dal 11. gól v sezóne, Nitra prekvapila Trenčín

Pozrite si súhrn výsledkov sobotných zápasov FL ligy.

FORTUNA LIGA: Spartak Trnava zdolal v 12. kole Senicu rozdielom triedy

Seničania odišli z malého Ríma s prehrou 1:4.,aktualizované

AS Trenčín pomáhal, charitatívny turnaj podporili športové hviezdy

Hlavný program priniesol turnaj v plážovom futbale a plážovom volejbale.

Šemrinec absolvoval operáciu. Koľko bude chýbať futbalistom Trenčína?

Brankár AS sa zranil počas brankárskej rozcvičky.

FORTUNA LIGA: Pečovský bude v Žiline minimálne do konca budúceho roka

Rekordér v počte štartov v najvyššej slovenskej súťaži (406) je v Žiline od roku 2011, na predĺžení spolupráce sa dohodol cez reprezentačnú prestávku.

Spartak Trnava zvíťazil v zápase so Sereďou

Domáci sa proti nováčikovi nečakane natrápili, ale dosiahli konečne trojbodové víťazstvo, len tretie v jesennej časti ligy.

Slovan zaváhal proti Senici, DAC sa dotiahol na rozdiel troch bodov

Prinášame prehľad výsledkov.

Slovan prekvapivo remizoval so Senicou, Ružomberok porazil Nitru

Prinášame aktuálne výsledky.,aktualizované

Stanovisko FC Spartak Trnava k incidentu zo zápasu so Slovanom

Incident sa udial v sobotňajšom zápase 10. kola Fortuna ligy Trnava - Slovan na Štadióne Antona Malatinského.

Tréner futbalistov Dunajskej Stredy suspendoval reprezentanta Pačindu

Pačinda sa v poslednom ligovom stretnutí v Senici, kde DAC vyhral 2:1 dostal na ihrisko z lavičky len v závere.

Slovan uspel v derby vďaka efektivite, Greif: O titule sa nebavíme

Trnava prehrala v lige štvrtý zápas v rade a jej situácia je alarmujúca.

Trnava prehrala so Slovanom a patrí jej deviate miesto

Už v 24. minúte hlavný rozhodca Pavol Chmura vykázal na tribúnu za protesty trénera domáceho Spartaka Radoslava Látala.

Pred derby Trnava - Slovan domáci Grendel verí, že belasých zdolajú

Slovanisti zasa chcú s úradujúcim majstrom predĺžiť dve pozitívne série, trojzápasovú víťaznú, resp. jedenásťzápasovú bez ligovej prehry.

Trnava sa chce chytiť v derby, Chudý: Hráme doma, potrebujeme body

Brankára Martina Chudého by potešilo, keby sa mužstvo práve proti odvekému rivalovi nakoplo, pomôcť k tomu by mu mohli aj fanúšikovia.

Kvôli derby Spartak - Slovan uzatvoria v Trnave Kollárovu ulicu

Zápas je na programe v sobotu 29. septembra na štadióne Antona Malatinského – City Arene.

FL: Slovan potvrdil post lídra, Pečovský rekordérom najvyššej súťaže

V nedeľňajšom šlágri si FC DAC 1904 Dunajská Streda poradil so Spartakom Trnava 3:2 a figuruje na druhej priečke.