Streda 20. marec 2019  Deň jarnej rovnodennostiMeniny má Meniny má Víťazoslav a Klaudius

Fortunaliga

FORTUNA LIGA: Slovan chce zlomiť Sereď trpezlivosťou

Slovanu bude chýbať holandský obranca Mitch Apau, ktorý si proti DAC zranil rameno a absolvoval operáciu. Jeho post zaujme český zadák Jurij Medveděv.

FORTUNA LIGA bude mať nový model žrebu

Nový žreb sa predstaví v praxi už o pár týždňov, keď sa začne nadstavbová časť Fortuna ligy.

FORTUNA LIGA: Slovan Bratislava získal mladého kanoniera Matoša

Sedemnásťročný útočník je so 17 gólmi najlepší strelec v I. lige mladšieho dorastu.

Žilina získala na hosťovanie do konca roka útočníka Kurminowskeho

Kmeňový hráč Lechu Poznaň hosťoval v roku 2018 v Michalovciach.

FORTUNA LIGA: Senica získala na hosťovanie Dangubiča z Trnavy

Chorvátsky ofenzívny futbalista Dangubič odohral v drese Spartaka Trnava v prebiehajúcej sezóne 14 zápasov, strelil tri góly a pridal dve asistencie.,aktualizované

FORTUNA LIGA: Päť zápasov 21. kola bude mať výkop o 15.30 h

V tento deň nastúpia Dunajská Streda proti Senici, Žilina proti Zlatým Moravciam, Trenčín proti Podbrezovej, Ružomberok privíta Michalovce a v regionálnom derby sa stretnú futbalisti Nitry a Serede.

FORTUNA LIGA: Slovan hlási pred domácou premiérou s Trnavou vypredané

Oficiálna kapacita nového Tehelného pola je 22.500 divákov.

Apau zo Slovana je už po operácii, chýbať bude až päť týždňov

Apau v doterajšom priebehu sezóny nevynechal v lige ani minútu. Aj v úvodnom jarnom zápase v Dunajskej Strede bol v základnej zostave, na ihrisku však strávil len 36 minút.

Počas zápasu DAC - Slovan nedošlo k narušeniu verejného poriadku

Okresné riaditeľstvo PZ v D. Strede prijalo viaceré bezpečnostné opatrenia, pri ktorých vypomáhali policajti nielen z Trnavského kraja, ale aj z Bratislavského, Nitrianskeho a Trenčianskeho kraja.

Michalovce v 19. kole FL porazili Sereď, Nitra prehrala s Podbrezovou

Víťazstvo si pripísal aj Ružomberok.,aktualizované

Fortunaliga: Slovan vedie už o 11 bodov

V šlágri 19. kola vyhrali futbalisti Slovanu na ihrisku FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:0, keď jediný gól zápasu strelil v 79. minúte z pokutového kopu Andraž Šporar.

Jar sa začne šlágrom DAC - Slovan, sľubuje aj tuhý boj o záchranu

Pozornosť pred prvým jarným kolom sa sústredí aj do Žiliny, kde MŠK privíta majstrovskú Trnavu.

FORTUNA LIGA: DAC chce do prvej trojky, otvára dokončený štadión

DAC predstavil svoje vízie na tlačovej konferencii, na ktorej sa zúčastnili majiteľ klubu Oszkár Világi, športový riaditeľ Jan Van Daele, tréner Peter Hyballa a kapitán mužstva Tomáš Huk.

Žilinská polícia vyzýva futbalových fanúšikov ku športovému správaniu

Pri poslednom stretnutí žilinského a trnavského klubu, ktoré sa uskutočnilo minulý rok v máji na štadióne MŠK Žilina, došlo k viacerým  protiprávnym konaniam.

RTVS spustí magazín o Fortuna lige

Prvýkrát už túto nedeľu 17. februára o 20.10 h. Televízia v magazíne ponúkne najmä exkluzívny obrazový prehľad všetkých odohratých zápasov uplynulého kola.

Sereď do jarnej časti s jasnými cieľmi, chce skončiť v prvej šestke

Sereď sa na jarnú časť pripravovala v dvoch fázach - doma i v zahraničí. Absolvovala celkovo deväť prípravných zápasov, v ktorých trikrát zvíťazila a pripísala si rovnaký počet remíz.

FORTUNA LIGA: Seničania nenašli na domácom trhu kvalitného hráča

Mužstvo Senice prešlo aj v tejto zime viacerými zmenami, i keď neboli tak výrazné, ako v úvode sezóny. Do tímu získala štvoricu hráčov zo zahraničia.,aktualizované

Slovan v očakávaní výnimočného roka, chce titul na novom Tehelnom poli

Belasým po jeseni patrí post lídra vo Fortuna lige, pred druhým DAC Dunajská Streda majú náskok 8 bodov.,aktualizované

FORTUNA LIGA: V Trnave po veľkom zimnom prievane kladú dôraz na pohár

V zimnej príprave odohral Spartak osem zápasov s bilanciou 1 výhra, 2 remízy a 5 prehier, okrem domácich podmienok vycestoval aj za lepšou klímou do Turecka.

V Trnave prvý Američan, na hosťovanie prichádza i Macedónčan Markoski

Defenzívne rady vystužil dvadsaťtriročný Američan Hing-Glover, ktorý si v mládežníckych kategóriách vyskúšal pôsobenie v mužstvách ako San Jose Earthquakes, Duke Blue Devils či Burlingame Dragons.