Basketbal

NBA: Houston skolil LA Lakers 138:134 po predĺžení

Ústrednou postavou Rockets bol James Harden, ktorý zaznamenal 48 bodov. Na konto si pripísal aj 8 doskokov a 6 asistencií.,aktualizované

NBA: Toronto zdolalo Phoenix a natiahlo šnúru domácich triumfov

O víťazstve Raptors rozhodol strelou so záverečným klaksónom Pascal Siakam. ,aktualizované

NBA: Boston ukončil víťaznú sériu Toronta, Harden nastrieľal 58 bodov

Obhajca titulu Golden State Warriors si na domácej palubovke poradil s New Orleans Pelicans 147:140. ,aktualizované

NBA: Turci pritvrdili proti Kanterovi, snažia sa vystaviť zatykač

Hráča New Yorku Knicks podozrieva turecká prokuratúra z členstva v teroristickej organizácii.

NBA: Warriors nedali šancu Denveru, v prvej štvrtine utvorili rekord

Warriors nastrieľali v úvodnej štvrtine 51 bodov, čo je nový ligový rekord. O doterajšie maximum (50 bodov) sa delilo niekoľko tímov.,aktualizované

Basketbalový majster z Levíc ulovil amerického krídelníka Benjamina

Dvadsaťpäťročný Benjamin počas pôsobenia na univerzite Oregon získal s tímom konferenčný titul a dostal sa medzi najlepšiu osmičku celej NCAA v záverečnej sezóne.

NBA: Harden priviedol Houston k výhre

Dvadsaťdeväťročný rozohrávač si vylepšil sezónne bodové maximum a o tom, že natiahne svoju šnúru s minimálne 30 bodmi na 17 zápasov, rozhodol už do polčasu.,aktualizované

NBA: Curry nastrieľal 11 trojok a vyrovnal svoje sezónne maximum

Vedúci tím profiligy Toronto potreboval na víťazstvo vo Washingtone 140:138 dve predĺženia.,aktualizované

Basketbal: Piešťanské Čajky vyhrali v EWBL vo Švédsku

Piešťanským basketbalistkám k postupu medzi najlepších osem družstiev EWBL pomohlo dvojnásobné zaváhanie Horizontu Minsk, najväčšieho konkurenta v boji o postup.

NBA: Griffin zažiaril v dueli proti bývalému klubu

Pozrite si aktuálne výsledky NBA.,aktualizované

NBA: Houston si poradil s Clevelandom, padlo aj české triple double

Ústrednou postavou duelu bol domáci James Harden, ktorý zaznamenal 43 bodov, 10 doskokov a 12 asistencií a pripísal si šieste triple double v sezóne a už 41. v profiligovej kariére.,aktualizované

NBA: Miami Heat zdolali Boston Celtics 115:98

Dwyane Wade zaznamenal v pozícii striedajúceho hráča 19 bodov.,aktualizované

Ružomberčanky sú v osemfinále pohára FIBA, Suja: Eurocup nám chutí

Vo štvrtok síce prehrali v Rusku s Jenisejom Krasnojarsk 72:74, ale vďaka domácemu triumfu o šesť bodov 80:74 sa mohli radovať z postupu medzi elitnú šestnástku.

V basketbalovej Handlovej vymenili trénera, vrátil sa Maksimovič

Srbský kouč nahradí Petra Tordu, ktorý sa presunie na post asistenta.

Ružomberčanky prehrali v Krasnojarsku, no v pohári FIBA idú ďalej

Basketbalisti Ružomberka sa v osemfinále stretnú s francúzskym tímom Tarbes Gespe Bigorre. Prvý zápas je na programe 24. januára od 20.30 vo Francúzsku, odveta bude o týždeň neskôr.,aktualizované

NBA: Bucks zvíťazili v Houstone, domácim nepomohol ani Harden

Domácim nepomohlo ani 42 bodov Jamesa Hardena. ,aktualizované

Piešťanské Čajky zdolali BC Marburg v pohári CEWL

Nad nemeckým súperom triumfovali 72:67 po predĺžení.

NBA: Denver vyhral v Miami, Jokič s 20. triple-double v kariére

Hráči Phoenixu vyhrali nad Sacramentom 115:111 a uspeli po šiestich predchádzajúcich prehrách. Za domácich nastrieľal Kelly Oubre Jr. 26 bodov, čo je jeho doterajšie kariérne maximum.,aktualizované

NBA: Houston zastavil víťazné ťaženie Denveru

Denver napriek tomu zostáva na čele tabuľky Západnej konferencie pred obhajcami titulu Golden State Warriors. ,aktualizované

Basketbalistkám Young Angels ušiel postup len tesne, sú na 5. priečke

Žirkovej zverenky budú naďalej pôsobiť v Stredoeurópskej lige, v ktorej ich čakajú súboje v rakúskom Grazi a doma s Brnom.

NBA: Toronto zdolalo Indianu a ukončilo jej šesťzápasovú víťaznú sériu

Norman Powell prispel k triumfu Raptors nad Pacers 23 bodmi.,aktualizované

Toronto uspelo v šlágri v Milwaukee, trojkový rekord v Sacramente

Kings a Warriors stanovili nový ligový rekord, keď spoločne nastrieľali 41 trojok, historicky najviac v jednom stretnutí.

LeBron James zostane ešte minimálne týždeň mimo hry

Kalifornskému tímu sa bez Jamesa nedarí, v piatok prehral doma s New Yorkom Knicks už štvrtý z piatich zápasov.

Milwaukee dominovalo nad Atlantou, Lakers sa bez Jamesa trápia

Los Angeles Lakers, opäť bez LeBrona Jamesa, doma nestačili na New York Knicks.

NBA: Chicago vymenilo Justina Holidaya do Memphisu

Chicago získalo Holidaya ako voľného hráča na začiatku sezóny 2017/2018.

NBA: Golden State Warriors prehrali s Houstonom po predĺžení

Na víťazstve hostí nad dvojnásobnými obhajcami trofeje mal najväčšiu zásluhu James Harden, ktorý si pripísal na konto triple double. ,aktualizované

Basketbalistky Ružomberka doma zvíťazili nad Jenisejom

Odveta je na programe 10. januára. ,aktualizované

NBA: Embiid priviedol Philadelphiu k víťazstvu vo Phoenixe

Sixers priviedol k výhre mladý kamerunský pivot Joel Embiid, napriek narazenému kolenu si pripísal 42 bodov.,aktualizované

Basketbalistov Komárna posilnil americký rozohrávač Brooks

V uplynulej sezóne nastupoval za bulharský Balkan Botevgrad, Byblos Sportinc Club v Libanone a ročník dokončil v najvyššej maďarskej súťaži v drese PVSK Panthers.

NBA: Toronto porazilo Utah, Leonard dal najviac bodov v kariére

Raptors prehrávali cez polčas o dva body, ale do štvrtého dejstva už išli s desaťbodovým náskokom.,aktualizované

Iguodala dostal pokutu za hodenie lopty smerom na tribúnu po klaksóne

Tridsaťštyriročnému Iguodalovi udelili rozhodcovia za priestupok technickú chybu.

NBA: Houston zdolal Memphis 103:101, Harden prekonal rekord

Dvadsaťdeväťročný Harden už v štvrtom zápase za sebou pokoril 40-bodovú hranicu a zároveň dosiahol nový rekord NBA, keď vo ôsmom stretnutí po sebe nazbieral minimálne 35 bodov a päť asistencií. ,aktualizované

NBA: Torontu sa proti Chicagu darí, býkov zdolalo ôsmykrát po sebe

Los Angeles Lakers aj bez svojho zraneného ťahúňa LeBrona Jamesa zdolali pred vlastnými fanúšikmi Sacramento Kings 121:114.,aktualizované

Basketbalista J. Wall bude Washingtonu chýbať do konca sezóny

Podľa informácií z prostredia klubu trápili Walla problémy s ľavým chodidlom už niekoľko rokov.

Milwaukee zdolalo Brooklyn, Antetokounmpo dosiahol triple double

Giannis Antetokounmpo zaznamenal triple double za 31 bodov, 10 doskokov a rovnaký počet asistencií.,aktualizované

Lakers sa musia zaobísť mesiac bez zraneného Ronda

Tridsaťdvaročný Rondo sa zranil v zápase s Golden State Warriors.

Westbrook doviedol Oklahomu City k výhre nad Phoenixom

Až 15 bodov zaznamenal v záverených šiestich minútach stretnutia.,aktualizované

NBA: Harden priviedol Houston k víťazstvu nad Bostonom

Najužitočnejší hráč sezóny 2017/2018 predĺžil svoje bodové hody, v ôsmom dueli za sebou nastrieľal minimálne 30 bodov.,aktualizované

NBA: James utrpel zranenie slabín, Lakers nebude chýbať dlho

Tridsaťtriročný James pôsobí v drese Lakers prvú sezónu a je líder mužstva s priemermi 27,3 bodu, 8,3 doskoku a 7,1 asistencie na zápas.

NBA: Hráči Miami podľahli Torontu, Raptors zmazali 17-bodové manko

Basketbalisti Toronta Raptors si pripísali 26. víťazstvo, na konte majú desať prehier a vedú Východnú konferenciu.,aktualizované