Basketbal

NBA: Toronto potvrdilo domácu silu, zdolalo San Antonio 86:83

Toronto potiahol k výhre Kyle Lowry, ktorý deväť zo svojich 24 bodov zaznamenal v štvrtej štvrtine.,aktualizované

Basketbalistky Ružomberka postúpili do semifinále Slovenského pohára

V sobotuna ne od 15.30 h čaká stretnutie s Piešťanskými Čajkami.,aktualizované

NBA: Tímy na zápas hviezd poskladajú víťazi hlasovania James a Curry

Curry a James budú kapitáni výberov konferencií a vyberú do svojich mužstiev ďalších hráčov.

NBA: Boston prehral s Philadelphiou, Houston si poradil s Minnesotou

Štvorzápasovú sériu prehier ukončili hráči Clevelandu, keď vyhrali doma nad Orlandom Magic.,aktualizované

NBA: Afflalo z Orlanda dostal za bitku dva zápasy

Basketbalista udrel súpera do hlavy počas súboja, ktorý sa odohral v druhej štvrtine stredajšieho zápasu.

Basketbalová Žilina získala Belavého a Crniča

Dvadsaťdvaročný Belavý odštartoval ročník v MBK Rieker Com-Therm Komárno, no pre zranenia odohral len štyri duely, v ktorých mal priemer 2,8 bodu na zápas.

NBA: Warriors vyhrali v Chicagu a vyrovnali klubový rekord

Hostí potiahli k triumfu najmä Klay Thompson, autor 38 bodov, a Stephen Curry s 30 bodmi.,aktualizované

Basketbalisti Prievidze stredajší zápas v Prahe neodohrajú

Proti bolo zlé počasie, ktoré slovenskému tímu znemožnilo načas pricestovať do dejiska a oba kluby sa napokon dohodli na odložení.

NBA: DeRozan zaplatí za kritiku rozhodcov pokutu 15.000 dolárov

DeRozan kritizoval arbitrov po sobotňajšej domácej prehre Toronta 125:127 s Golden State.

NBA: Pelicans zastavili víťaznú sériu Bostonu, Davis s 45 bodmi

Lídrom hostí bol Anthony Davis s 45 bodmi a 16 doskokmi.

Levičania triumfovali v 6. kole Alpsko-jadranského pohára nad Domžale

Súboj so slovinským tímom vyhrali v pomere 95:72.

Kováčik zverejnil nomináciu na februárové zápasy kvalifikácie ME 2019

Konečnú 12-člennú nomináciu určí tréner po Slovenskom pohári v Piešťanoch (19. – 21. januára).

NBA: Golden State triumfovali na palubovke Clevelandu Cavaliers

Obhajca titulu sa radoval v repríze uplynulých troch finále play off.,aktualizované

NBA: Miami triumfovalo nad Milwaukee, siedme víťazstvo Heat za sebou

Slovinec Goran Dragič potiahol domácich 25 bodmi, z toho jedenásť nastrieľal vo štvrtej štvrtine. ,aktualizované

NBA: Golden State Warriors triumfovali na palubovke Toronta Raptors

Vedúci tím Západnej konferencie pokoril druhé mužstvo východu zásluhou náskoku z prvého polčasu.,aktualizované

SBL: BK Inter Bratislava podľahol basketbalistom KB Košice

Pozrite si aktuálne výsledky.

NBA: Cavaliers premárnili 22-bodový náskok, podľahli Indiane

Finalista predchádzajúceho ročníka viedol v prvej štvrtine 32:10, 22-bodový náskok si držal aj v druhej časti, ale sľubné vedenie napokon premárnil.

NBA: Boston v Londýne zdolal Philadelphiu, Cleveland padol v Toronte

Duel Bostonu a Philadelphi sa uskutočnil v Anglicku už po ôsmykrát. V Londýne videli diváci 20 bodov Kyrieho Irvinga, ktorého Boston dokázal zmazať v súboji 22-bodové manko na súpera.,aktualizované

Stehlíková je pyšná na tím, Žirková: Nakopli sme motory

Košičanky od prvých minút dokazovali, že ich odhodlanie zmazať manko z prvého zápasu nezostalo v kabíne.

Good Angels Košice zmazali 14-bodové manko a sú vo štvrťfinále EP FIBA

Vo štvrťfinále sa stretnú s Benátkami.,aktualizované

Spišská Nová Ves sa posilnila o kanadského krídelníka Amardiho

Dvadsaťsedemročný krídelník už absolvoval debut v Eurovia SBL, v stredajšom stretnutí proti Leviciam (67:87) zaznamenal šesť bodov a dva doskoky.

NBA: Obhajca prehral s Clippers, L. Williams si pripísal 50 bodov

Domáci Kevin Durant sa stal vo veku 29 rokov druhým najmladším pokoriteľom hranice 20.000 bodov v základnej časti, skôr to stihol iba LeBron James.,aktualizované

Košičanky idú do odvety pohára FIBA s cieľom zmazať 14-bodové manko

Tréner Peter Jankovič verí svojmu družstvu a varuje ho pred podvedomou snahou rozhodnúť zápas už v prvej štvrtine.

Basketbalistky Good Angels majú pred odvetou cieľ zmazať manko

NBA:Ellington v poslednej sekunde ukončil víťaznú domácu sériu Toronta

Raptors tak pretrhli sériu domácich výhier, ktorá sa zastavila na čísle dvanásť.,aktualizované

NBA: Golden State opäť zvíťazili aj vďaka 32 bodom Curryho

Ústrednou postavou Warriors bol opäť Stephen Curry, ktorý zaznamenal 32 bodov a 9 asistencií. ,aktualizované

NBA: Los Angeles Lakers prerušili sériu deviatich prehier

Brandon Ingram prispel k triumfu kalifornského tímu 20 bodmi a 7 asistenciami.,aktualizované

Levice získali rozohrávača z Pobrežia Slonoviny Souleymana Diabateho

Skúsený rozohrávač začal s profesionálnym basketbalom vo francúzskom JDA Dijon Bourgogne. Pred sezónou 2009/10 sa presunul do konkurenčného Chorale de Roanne Basket.

Obhajca z Košíc v pohári EEWBL suverénny, Jankovič: Zatiaľ spokojnosť

Jeho zverenky mali triumf v skupine istý už pred stretnutím s Minskom a najmä v úvode zápasu sa zdalo, ako by v ich hlavách nastalo uspokojenie.

NBA: Curry hviezdil pri víťazstve Golden State v Los Angeles

Curry v ofenzíve zaskočil aj za Kevina Duranta, ktorý pre zranenie lýtka vynechal druhý zápas za sebou a vytvoril si tohtosezónne maximum.

NBA: Warriors triumfovali v Houstone, šláger bez Duranta i Hardena

V dueli dvoch najlepších tímov Západnej konferencie slávili úspech obhajcovia trofeje, ktorí rozhodli o svojom triumfe v záverečnej štvrtine. ,aktualizované

Basketbalistky Good Angels prehrali v prvom osemfinálovom zápase FIBA

V zostave Košičaniek sa predstavila aj islandská posila Helena Sverrisdóttirová, ktorá nazbierala 9 bodov.,aktualizované

NBA: Curry trojkou v závere rozhodol o víťazstve obhajcu v Dallase

V repríze vlaňajšieho finále Východnej konferencie Boston zdolal doma Cleveland 102:88 a pripísal si štvrté víťazstvo za sebou.,aktualizované

Basketbalový Ružomberok angažoval Američanku Walkerovú-Kimbroughovú

Tá by mala pricestovať do centra dolného Liptova už dnes.

NBA: San Antonio zvíťazilo v NY, Popovich je 5. najúspešnejší tréner

Kouč Spurs zaznamenal 1176. triumf v kariére.,aktualizované

Basketbal: MBK Ružomberok angažoval americkú rozohrávačku Ellenbergovú

Dvadsaťpäťročná Američanka má v tíme nahradiť Francúzku Melissu Diawakanovú, ktorej sa 31. decembra 2017 skončila zmluva.

NBA: Basketbalisti Toronta zvíťazili nad Milwaukee aj vďaka rekordu

Veľkou mierou sa o výhru pričinil DeMar DeRozan, ktorý zaznamenal až 52 bodov, čo je nový rekord kanadského klubu.,aktualizované

NBA: Houston zastavil sériu prehier, Harden nedohral pre zranenie

Dirigentskú taktovku po Hardenovi prebral Chris Paul, ktorý 15 zo svojich 28 bodov dosiahol v predĺžení.,aktualizované

NBA: Curry ozdobil návrat 38 bodmi, potiahol Warriors k víťazstvu

Curry, ktorý vynechal predošlých 11 zápasov pre vyvrtnutý pravý členok, dosiahol už deviaty 30-bodový zápas v prebiehajúcom ročníku. ,aktualizované

NBA: Houston s piatou prehrou v rade, zaváhal aj Golden State

Zaváhal aj druhý tím západu Houston, ktorý podľahol domácemu Washingtonu.,aktualizované