< sekcia Banskobystrický kraj

NEVIDELI STE HO? Tento muž ukradol zubné kefky a zbil pracovníka SBS

Polícia vo Zvolene pátra po neznámom mužovi (na snímke), ktorý 17. mája 2018 v hypermarkete na Obchodnej ulici vo Zvolene ukradol šesť elektrických zubných kefiek a holiaci strojček. Tovar, s ktorým prešiel cez pokladničnú zónu bez zaplatenia, bol vyčíslený na viac ako 455 eur. Foto: TASR - KR PZ v Banskej Bystrici

V prípade, že by niekto z občanov vedel k osobe neznámeho muža poskytnúť akékoľvek bližšie informácie, mal by ich oznámiť na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158.

Zvolen 11. júna (TASR) - Polícia vo Zvolene pátra po neznámom mužovi, ktorý 17. mája 2018 v hypermarkete na Obchodnej ulici vo Zvolene ukradol šesť elektrických zubných kefiek a holiaci strojček. Tovar, s ktorým prešiel cez pokladničnú zónu bez zaplatenia, bol vyčíslený na viac ako 455 eur.

"Muža za pokladničnou zónou čakal pracovník SBS. Neznámy začal s ukradnutým tovarom utekať z predajne, pričom pred hlavným vchodom do predajne ho pracovník SBS chytil. Vtedy neznámy muž tašku s tovarom pustil a udrel pracovníka SBS dvakrát päsťou do tváre. Následne sa mu vytrhol a z miesta ušiel," priblížila banskobystrická policajná hovorkyňa Petra Kováčiková.V prípade, že by niekto z občanov vedel k osobe neznámeho muža poskytnúť akékoľvek bližšie informácie, mal by ich oznámiť na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru alebo na známom telefónnom čísle 158.

Páči sa mi TERAZ.SK na Facebooku

Staňte sa fanúšikom a sledujte dôležité správy z TASR priamo na vašom Facebooku.